שעוני נוכחותתגי כניסה לעובד

תגי כניסה לעובד

תגי כניסה לעובד, חשובים לאין שעור בעיקר בעידן הנוכחי בו השליטה והבקרה אחר העובדים אינה פשוטה.
כל בעל עסק, דואג רבות לביטחון העסק ולתפקודם התקין של העובדים בו. על מנת ליצור מצב בו כל מי שנכנס אל המבנה הוא אכן מורשה כניסה ולמנוע מאנשים שאינם חלק ממערך העובדים להיכנס אליו, יש צורך לתייג כל עובד ולהעניק לו אישור כניסה בדמוי תגי כניסה לעובד.
 
אנשים אשר אינם עובדים בפועל ונכנסים למבנה, עלולים לגרום לבעיות ותקלות, בין אם לוונדליזם ובין אם למעשים פליליים, כמו למשל גניבת חומרים מסווגים או חומרי שיווק אשר עלולים לפגוע בתפקוד התקין של העסק בטווח הארוך.
 

תגי כניסה לעובד ופיקוח

תגי כניסה לעובד חשובים לשם פיקוח אחר כניסה ויציאה של כל עובד.
בעזרת התג יכול העובד בראש ובראשונה להיכנס ולצאת מהמבנה, כך שיש בקרה ופיקוח אחר התנועה במבנה. עוד יכול כל מנהל לעקוב אחר זמני ההגעה והיציאה של העובדים, ולוודא כי ההתנהלות של העובד היא ראויה וכי הוא אינו מזלזל במסגרת העבודה, דבר שיכול לבוא לידי ביטוי באיחורים, חיסורים ויציאות מוקדמות מהעבודה.
 
אחד הקשיים איתם מתמודדים המנהלים במהלך כל חודשי העבודה, הוא המעקב אחר כל עובד ועובד בכל הקשור אל שעות ההגעה והיציאה מהמשמרת. עובדים רבים נוהגים לאחר, אם בכוונה תחילה ואם בשל סיבות שאינן בשליטתם ואת המחיר לרוב סופג מקום העבודה.
 
מאז כניסת תגי העובדים אל מערך העבודה, החלו לפקח המנהלים אחר התופעה ביתר קלות. בקרה זו מאפשרת להם לדרוש מהעובדים הבעייתיים לשפר התנהלות ואף במידת הצורך לנקוט בצעדים קיצוניים יותר, לרבות פיטורים של מאחרים כרונים אשר פוגעים בעבודה התקינה.
 

משכורות

יתרון נוסף ומהותי אשר מתלווה לתגים אותם מקבלים העובדים הם חישובי המשכורות בסיומו של כל חודש.
אם בעבר מחלקת השכר נהגה לחשב כל משכורת באופן ידני, הרי שכיום יש להם אפשרות להוציא פלט מהמחשב אשר מסכם את כל  שעות העבודה באופן מדויק.
 
ככל שמקום העבודה מעסיק כמות גדולה יותר של עובדים, כך החישובים מורכבים יותר.טרם תקופת תגי הכניסה, נעשו טעויות רבות בחישובי המשכורות, דבר שלא נזקף לטובת בית העסק.
מהרגע בו החלו להשתמש בתגי כניסה, כל התהליך עבר למחשב ויד אנוש לא מעורבת בתהליך. הטעויות הן אפסיות ואף אחד אינו משלם את מחיר האיחורים, החיסורים או היציאות המוקדמות, פרט לעובד עצמו.
תגי כניסה לעובד הוכחו ככלי יעיל לחיסכון כספי של בית העסק.
 
אם אתם בעליו של עסק אולי תתעניינו גם באתר המספק שירותי גיוס אנשי מכירות למגוון תחומים.
 
 

זקוקים למידע נוסף?

נשמח לסייע במידע נוסף אודות מוצרים ופתרונות לעסקים
1000 characters left