שעוני נוכחותמענה טלפוני לעסקים

מענה טלפוני לעסקים

מענה טלפוני לעסקים– כל הפתרונות שהמשרד שלכם צריך !

כל עסק מצליח דורש השקעת זמן, אנרגיות, איתור כוח עבודה, ניהול כספים והרבה חשיבה ותכנון. מכיוון שהתהליך אינו פשוט ויש למקד את מירב האנרגיות, עלולים עסקים רבים להתקשות בנתינת מענה מהיר ואישי. כתוצאה מכך, עשויים לקוחות רבים לעזוב את החברה ולפנות אל עסק אחר אשר מספק מענה מהיר ויעיל.                                          
בכדי להצליח לספק שירות מקיף ולא לאבד לקוחות, מומלץ לקבל סיוע מחברה מקצועית אשר מתמחה בפתרונות תקשורת. חברה איכותית תספק מגוון פתרונות,תציע מענה טלפוני, תעלה את כמות המכירות, תאפשר לעובדי העסק להתמקד בעבודתם, תחסוך בהוצאות, תוכל לפרסם את העסק (ניתן להוסיף ג'ינגל ופתיח למענה הטלפוני) ותשמור על מוניטין החברה.

לשמור על הלקוחות מרוצים  - "הם תמיד עונים לי ! "

באמצעות קבלת שירות מענה טלפוני לעסקים, יקבלו הלקוחות מענה לאורך כל שעות היממה במשך 7 ימים בשבוע, לרבות סופי שבוע, חגים ושבתות. נוסף על כך, יציע השירות מענה אנושי בסלולארי.                                                                           

המענה יפעל במשך 24 שעות ביממה,7 ימים בשבוע ובמידה ולא תהיו זמינים, תקבלו הודעת
SMS.כמו כן, יכלול השירות מערכת סליקת אשראי, גביה מלקוחות או ספקים, תוכנת קביעת פגישות, ושירותי מכירה ושירותי מזכירה אשר יחליפו את המזכירה ויחסכו לעסק אלפי שקלים מידי חודש. נוסף על כך, ניתן להיעזר בשירותי המזכירה בימים של עומס או בכדי לספק מענה בשעות הערב, כאשר המשרד אינו פעיל .

ייעלו את העבודה ולא תצטרכו לשבור את קופת החיסכון !

השירות המקצועי והמקיף יאפשר לעסק להיות זמין בכל שעה, דבר אשר יגדיל את מאגר הלקוחות מהארץ ומחו"ל. (במדינות רבות השעות הפוכות מהשעות בישראל).                                                                                                                            
החיסכון במזכירה יאפשר לבעל העסק לחסוך אלפי שקלים והוא יוכל לנהל את החברה גם אם אין לו משרד ולצור רושם של משרד גדול ויציב.                                                                                          
כמו כן, ניתן לפנות לחברה אשר מספקת שירות של שעוני נוכחות. באמצעות השעון הייחודי יהיה ניתן להוביל פרויקטים, לבצע משימות מגוונות, להפיק תלושי שכר בלחיצת כפתור פשוטה ועוד. חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום תספק ללקוחותיה סוגים שונים של שעוני נוכחות כגון : שעון נוכחות ביומטרי (רק העובד יכול להפעילו), שעון נוכחות משולב (שעון שיכול לקרוא טביעות אצבע וכרטיסים באמצעות מגע) ושעון נוכחות קרבה (מאפשר רישום נוכחות על ידי כרטיס מגנטי, אך אין צורך להעבירו כיוון שהמערכת מזהה כל כרטיס).חברות רבות קמות ונופלות, גם אם הן מספקות מוצרים איכותיים ומבוקשים.     
                                 
בכדי להצליח בעידן המודרני והתחרותי, יש לדאוג לכל הפרטים– מהגדולים ועד הקטנים ביותר.           
באמצעות שירות מענה טלפוני לעסקים, שימוש בשעון נוכחות וכו', תוכלו להעניק לכל עובד את המשכורת המדויקת וההוגנת ביותר ולגרום לעובדים לעבוד טוב יותר, כך שהעסק שלכם יוכל להמריא.

 

 

זקוקים למידע נוסף?

נשמח לסייע במידע נוסף אודות מוצרים ופתרונות לעסקים
1000 characters left