שעוני נוכחותבקרת כניסה

בקרת כניסה

 בקרות כניסה, הן מערכות ממוחשבות אשר שולטות בכניסה ויציאה ממבנים שונים, בין אם זוהי כניסה של בני אדם, ובין אם זוהי כניסה של כלי רכב.

 ישנם מכשירים רבים של בקרות כניסה, אשר מותאמים לכל לקוח על פי הפונקציה שהם עתידים למלא.

 בקרת הכניסה חוסכת העסקת בעלי מקצוע רבים, אשר אמורים היו לשבת בכניסה למתחם, או לפקח אחר השבים והבאים, אם לא היה מותקן המכשיר.

 הטכנולוגיות בהם משתמשים לשם התקנת מערכות אלו, הן רבות ומגוונות וניתן למצוא כיום בשוק מכשירים לבקרת חניונים, לבקרת עובדים (כניסה ויציאה) ועוד.

 סוגי המכשירים אשר ניתן לרכוש

 קוראי כרטיסים – קוראי הכרטיסים עובדים בשתי שיטות שונות. האחת היא כרטיס לכל אדם, אשר העברתו במכשיר, תבצע רישום אוטומטי על פי שעה ותאריך. דרך שנייה היא, מכשיר הקורא את הכרטיס על ידי מגע בלבד, מבלי שתאלצו להעבירו במכשיר הלכה למעשה. בקורא מותקנת עינית אשר מזהה את קוד הכרטיס ומדווחת ברישום מדויק, הן אחר השעה והן אחר התאריך, בדיוק כמו שעון נוכחות רגיל.

קוראים ביומטריים – ככל שמתפתחת הטכנולוגיה, ישנם גם מכשירים של בקרת כניסה, אשר מאפשרים לאדם להיכנס ולצאת   ממקום העבודה על ידי טביעת האצבע שלו. כל אדם, מגיע אל מחלקת השכר, משאיר בפעם הראשונה את טביעת האצבע שלו , היא מוכנסת אל מאגר המחשב ומרגע זה והילך, הוא יכול לצאת ולהיכנס כל אימת שחפץ בכך. לאחר כל פעם שהניח האדם את האצבע על גבי המכשיר הביומטרי, נרשמת כניסה ויציאה על פי שעה ותאריך מדויק.

 לכל אחד מסוגי המכשירים שמותקנים בכניסה לחניונים, או בכניסה למקומות העבודה, יש את היתרונות והחסרונות שלו ועל כן חשוב לבצע את הבחירה וההתקנה בהתאם מדויק לצרכים האישיים של העסק או הארגון.

  עלויות

 ישנן מספר חברות אשר מציעות למכירה את המכשירים במחירים שונים

 בטרם אתם ניגשים לרכוש מכשיר מסוג הנ"ל, בצעו סקר שוק ובחרו לעצמכם את החברה שמציעה את המחיר האטרקטיבי ביותר.

 כמובן שאל לכם להתייחס למחיר כפרמטר יחיד, וחשוב מעל לכל ספק, להתחשב בנתונים נוספים לרבות, מקצועיות החברה, איכות המכשירים, האחריות המוענקת לכם, השירותיות שיודעים להעניק לכם, מה המשמעות של תיקונים בעתיד ועוד.

 כל הפרמטרים הללו יחד חשובים מאוד לבחירת החברה דרכה תרכשו את המוצר.

 אם הינכם מכירים קולגות אשר רכשו בעבר את המוצר והם מרוצים ממנו, הרי ששווה לכם לקחת מהם את מספר הטלפון ולצלצל להתרשמות ולקבלת הצעת מחיר.

 אין דרך טובה לרכוש שרות או מוצר מאשר המלצות.

 

 

זקוקים למידע נוסף?

נשמח לסייע במידע נוסף אודות מוצרים ופתרונות לעסקים
1000 characters left